URZĄDZENIA TRANSMISYJNE

Platforma comander to kompletne, elastyczne rozwiązanie do transmisji danych z użyciem różnorodnych technologii transmisji bezprzewodowej; GPRS, HSPA, LTE, CDMA, ZigBee i innych. Comander jest otwartą platformą, której elementy sprzętowe i aplikacyjne integrujemy w efektywne systemy dopasowane do potrzeb klienta w zakresie funkcjonalności, technologii przesyłu danych, kompatybilności z infrastrukturą techniczną, bezpieczeństwa oraz zgodności z normami przemysłowymi. Kompletny system obejmuje urządzenie transmisyjne (terminal lub router) wraz z oprogramowaniem narzędziowym oraz aplikacją do monitoringu i diagnostyki każdego z elementów sprzętowych.

amiROUTER

Zaprojektowany do zdalnej transmisji danych jako narzędzie niezawodnej i bezpiecznej transmisji m.in. w systemach AMI, Smart-Grid, AMR.

MULTIPORT

Uniwersalny terminal komunikacyjny GSM/GPRS posiadający trzy interfejsy szeregowe oraz możliwość biernej akwizycji danych

MULTIPORT ZigBee

Urządzenie łączące w sobie funkcjonalność terminala comander MULTIPORT oraz koncentratora danych lokalnej sieci ZigBee.

uPORT

Kompaktowy terminal komunikacyjny GSM/GPRS z dodatkowym zasilaniem dla biernego interfejsu szeregowego oraz wejściem sterującym.

XC

Dedykowany moduł komunikacyjny przeznaczony do współpracy z licznikami typu LZQJ-XC produkcji firmy EMH.

NPX USB

Dedykowany moduł komunikacyjny przeznaczony do współpracy z licznikami m.in. firmy ADD oraz innymi licznikami z interfejsem USB.

ANDRA Sp. z o. o.

Kontakt

Referencje