O nas

Dostarczamy usługi projektowe, doradcze, wdrożeniowe i serwisowe w zakresie najwyższej klasy technologii teleinformatycznych oraz systemów chłodniczych.
   
Jesteśmy producentem systemu comander - otwartej platformy do przesyłu danych w zróżnicowanych technologiach transmisji bezprzewodowej, oraz dystrybutorem urządzeń transmisyjnych dla rynku M2M.

  
Projektujemy i dostarczamy:
Instalacje i wyposażenie dla centrów danych
Systemy zabezpieczeń dla pomieszczeń i budynków
Systemy sieciowe i platformy serwerowe
Systemy pamięci masowych i archiwizacji danych
Rozwiązania telekomunikacyjne
Rozwiązania dla contact center
Rozwiązania dla e-bankingu i finansów korporacyjnych
Oprogramowanie na zamówienie
Systemy bezprzewodowej transmisji danych i urządzenia M2M
Systemy chłodnicze
  
Nasza oferta obejmuje rozwiązania z wielu komplementarnych obszarów teleinformatyki. Dzięki kompetencjom i doświadczeniu w ramach każdego z tych obszarów, oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania integrujące wybrane technologie i funkcjonalności w efektywny, bezpieczny system, otwarty na opcje modernizacji i objęty wsparciem technicznym.
  
Występujemy w roli projektantów i głównych wykonawców, jak również w roli podwykonawców i konsorcjantów. Oferujemy pełne wsparcie na wszystkich etapach budowy, wdrożenia i eksploatacji wybranego rozwiązania. Na bazie autoryzacji partnerskiej współpracujemy z wiodącymi dostawcami technologii teleinformatycznych. Naszymi klientami są głównie średnie lub duże firmy i organizacje oraz jednostki administracji publicznej.
  
ANDRA zatrudnia 82 osoby. Kapitał firmy jest w 100% kapitałem polskim.

www.andra.com.pl